Uşak Üniversitesi 14 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Uşak Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu farklı alanlarda Personel alımı kontenjan detayları ve şartları haberde.

Uşak Üniversitesi 14 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Uşak Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Resmi gazetede 12 Temmuz 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre Uşak Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 14 sözlşemeli personel alınacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Uşak Üniversitesi bünyesine farklı alanlarda olmak üzere en az lise mezunu personel alacak. Bu kapsamda;

Lise Mezunu: 12 Destek Personeli

Ön Lisans Mezunu: 1 Büro Perosneli

Lisans Mezunu: 1 Büro Perosneli

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Uşak Üniversitesi personel alımı için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında olmak üzere adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Aranacak!

Üniversite personel alımı için adaylardan KPSS Şartı aranacak. Bu yönde 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacak.

Eğitim Şartı ve Özel Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Uşak Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bvaşvurular sadece online yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 12 - 26 Temmuz 2023

Başvuru Adresi:  https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE