Trakya Üniversitesi 4000 TL Maaş 61 İle Kamu Personeli Alıyor! KPSS'li KPSS'siz

Trakya Üniversitesi bünyesine sağlık alanında personel alımı yapacağını bildirdi. Bu yönde Üniversite bünyesine 61 personel alımı yapacak. İşte detaylar.

Trakya Üniversitesi 4000 TL Maaş 61 İle Kamu Personeli Alıyor! KPSS'li KPSS'siz

Trakya Üniversitesi yayımladığı personel alımı ilanına göre 61 kişilik boş kadro ile personel alımı yaoacak. Trakya Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Sağlık Teknikeri, Eczacı, Diyetisyen, Hemşire kadrolarında alım yapacak olup en düşük Maaş 4000 TL'dir. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ilan hakkında detayları aktaracağız. Ayrıca alımlar e az lise mezunu olan adaylar için yapılacak olup KPSS şartıda aranıyor.

KADROSUNA GÖRE ÖZEL NİTELİKLER:

Hemşire: Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olmak. Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl Yoğun Bakım alanında tecrübeli olmak. Ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik alanından mezun olup, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl Yoğun Bakım alanında tecrübeli olmak. Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, Onkoloji alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak.

Diyetisyen: Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans mezunu olup, alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak.

Eczacı: Eczacılık Fakültesi lisans mezunu olmak.

Sağlık Teknikeri: Odyometri programı ön lisans mezunu olmak. Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı ön lisans mezunu olmak. En az 1 yıl Radyoloji kliniğinde çalışmış ve çok kesitli Bilgisayarlı Tomografi çekimi konusunda tecrübeli olmak. Radyoterapi Programı ön lisans mezunu olmak. Radyasyon Onkolojisi kliniğinde çalışmış ve Radyoterapi tedavi planlama konusunda tecrübeli olmak. Tıbbi Laboratuvar Teknikleri veya Tıbbi Laboratuvar Programı ön lisans mezunu olmak. Eczane Hizmetleri Programı ön lisans mezunu olmak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANANILAN KOŞULLAR

1 - 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2 - Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3 - Alınmaya hak kazanan adaylar aciliyete binaen hemen göreve başlatılacağı için göreve başlamasına engel bir durumunun olmaması (Sağlık Dahil).

4 - Nöbet usulü ve vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak.

5 - Müracaat edilecek unvan için aranılan başvuru şartlarını taşıyor olmak

BAŞVURULAR:

Trakya Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı kadrolar için başvurularını 06 Nisan 2020 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 20 Nisan 2020 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE