Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi KPSS İle Sağlık Teknikeri Alımı İlanı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden alım yapılacak. Fakülte dağılımı ve şartlar burada.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi KPSS İle Sağlık Teknikeri Alımı İlanı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Resmi Gazetede ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı fakültelerine 10 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Alımlar Sözleşmeli olarak 4/b şekilde yapılacak olup adaylardan herhangi bir Taban puan şartı olmadan KPSS şartı aranacak.

FAKÜLTE VE ALAN DAĞILIMI:

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesine Düş Hekimli fakültesine, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesine Sağlık Teknikeri alımı yapacak. Bu kapsamda,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Adaylardan başvuru için genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise,

- 2020 yılında yapılan KPSS'ye girmiş ve P93 puan türünden puan almış olmak,

- Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

- Nobet Usulü çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

- Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,

şartları aranacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 01 Temmuz 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinden yapılmış olması gereklidir. Başvurular 1 - 14 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Üniversitenin resmi İnternet adresi üzerinden belgelerin sisteme yüklenmesi ile birlikte yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE