Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 33 Sağlık Personeli Alımı! En Az Lise Mezunu

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesine 33 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda personel alacak. Kadro Dağılımı ve başvuru şartları haberimizde.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 33 Sağlık Personeli Alımı! En Az Lise Mezunu

Az önce yayımlanan ilana göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda olmak üzere 33 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alımlar en az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu seviyesinde yapılacak. Bu yönde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi farklı alanlarda sözleşmeli personel alacak. Başvuru şartları ve kadro dağılımı haberimizin devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar Nedir?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 33 kişilik boş kadro ile 1 Eczacı, 20 Hemşire, 1 Biyolog, 1 Fizyoterapist, 3 Sağlık Teknikeri, 2 Diğer Sağlık Personeli alınacak.

Başvuru Şartları Nedir?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak"  gibi nitelikler aranacak.

Özel Başvuru Şartları:

  • KPSS sınavına girmiş olmak, Lisans mezunları için 2020 yılı KPSS P3, Önlisans mezunları için 2018 yılı KPSS P93, Ortaöğretim mezunları 2018 yılı KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir).
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmaması.
  • Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Başvuru Süreci Başladı!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı başvuruları 06 Kasım 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 20 Kasım 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını sadece Üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 09:17
YORUM EKLE