Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi 311 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Süleyman Demirel Üniversitesi hastanesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu sağlık personeli alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi 311 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Süleyman Demirel Üniversitesi hastnesi personel alımı ilanı yayımlandı. 16 Mart 2023 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanı ile Ümniversite hastanesi Başmüdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B kapsamında sözleşmeli perosnel alımı gerçekleştirilecek. Buna göre KPSS B Grubu puanı esas alınarak değerlendirme yapılacak.

Mezuniyete Göre Personel Alımı Kadroları Nelerdir?

Lise Mezunu: 40 Hemşire, 4 Röntgen Teknisyeni, 4 Teknisyen, 30 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri personeli, 73 Temizlik Personeli, 2 Gassal

Ön Lisans Mezunu: 22 Sağlık Teknikeri, 

Lisans Mezunu: 130 Hemşire, 2 Biyolog, 1 Diyetisyen, 2 Eczacı, 1 Fizyoterapist,

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Sözleşmeli sağlık personeli alımlarında herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır. Buna göre Başvuru değerlendrmesi  KPSS Puanına göre gerçekleştirilecek olup Mezuniyet ve kontenjana göre en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile yerleştirme işlemleri gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki niteliker aranacak. Ayrıca Özel olarak ise;

  • 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için p94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak.
  • Nöbet Usulü çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sorunu olmamak.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı ve Özel Şartlar:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Sözleşmeli personel alımında başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular sadece online yapılacak olup şahsen yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi: https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 16 - 30 mart 2023

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan uzunburun
Ramazan uzunburun - 7 ay Önce

Temizlikçi

Ferdi
Ferdi - 6 ay Önce

Saçmalığın böylesi tam bı haftadır uğraşıyorum başvuru kısmına geçemiyorum aptal aptal PDF pgn gibi saçmalıklar da nedir yapmama rağmen olmuyor Allah bildiği yapsın sizi. Nefret ettim sisteminizden de sizden de işlerinizden de