SUBÜ 22 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans - KPSS 60

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 personel alımı için ilan yayımladı. Farklı alanlarda Lise, Ön Lisans ve lisans mezunu personel alınacak. İşte şartlar.

SUBÜ 22 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön Lisans ve Lisans - KPSS 60

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Resmi gazetede 31 Ocak 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre SUBÜ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru Kontenjan dağılımı ve adaylardan aranan şartlar şöyle:

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak!

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar 22 kişilik boş kadro ile;

Lise Mezunu: 2 Teknisyen, 5 Destek Personeli (Aşçı),.

Ön Lisans Mezunu: 4 Şoför, 2 Temizlik Personeli, 1 Servis Elemanı, 8 Büro Personeli.

Lisans Mezunu: 3 Büro Personeli, 2 Mühendis

Kimler Başvuru Yapabilecek? KPSS Taban Puanı Kaç?

Üniversiteye 22 kişilik kadro ile personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise, KPSS şartı, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı nedir?

2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için KPSSP94, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.

Kontenjana Göre Özel Başvuru Şartları?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi personel alımı başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 31 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 15 Şubat 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Adaylar başvurularını istenen belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye gerçekleştirmeleri gereklidir.

BAŞVURU KILAVUZU BURADA

YORUM EKLE