SGK 34 Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün! Ankara, İstanbul, İzmir

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde ilan etmişti. Ankara, İstanbul ve İzmir'de alımı yapılacak 34 personel için detaylar nedir?

SGK 34 Sözleşmeli Personel Alımında Son Gün! Ankara, İstanbul, İzmir

Geçtiğimiz günlerde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayımlanmış olan ilana göre SGK Strateji Geliştirme Başkanlığı Avrupa Birliği ve Dış İşikiler Daire Başkanlğına 34 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. Bu yönde alımlar “Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” destek ekibinde görevlendirmek üzere yapılacak. Adaylar Tam zamanlı sözleşmeli olarak istihdam edilecek. Başvurular ilanın Mayıs ayının ikinci haftası itibari ile yayımlanmasının ardından son güne gelindi. Bizde işin olsa ekibi olarak henüz başvuru yapmamış olan veya başvurı işlemini tamamlamamış olan adaylar için bir kez daha detayları paylaşıyoruz.

34 SÖZLEŞMELİ PERSONEL KADRO DAĞILIMI:

SGK toplamda 34 kişilik kadro ile personel alacak olup alımlar istanbul, Ankara ve İzmir illeri için geçerlidir. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacka?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Sosyal Güvenlik Kurumu alımını yapacağı 34 kişilik boş kadro için adaylardan, 

  • Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak,
  • Başvurulacak pozisyonlar için “Aranan Asgari Nitelikler” kısmında belirtilen nitelikleri taşıyor olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak,
  • Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmamak,
  • Kurum tarafından yürütülen bir AB Projesinde hali hazırda çalışmıyor olmak,
  • Kurum tarafından yürütülmüş bir AB Projesinde daha önce çalışılmış olunması halinde, iş sözleşmesi idarece feshedilmemiş olmak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

SGK başvuruları ilanın yayım tarihi olan 10 Mayıs 2019 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar için başvurularda son güne gelindi. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 20 Mayıs 2019 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular Sosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte Başvuru Dilekçesi, Sağlık Beyanı, Adli Sicil Beyanı,“Sosyal Güvenlik Kurumu B Blok Z-10 Numaralı Oda Ziyabey Cad., No:6, Çankaya, 06520, Ankara” adesine şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirmeleri gereklidir. 

İlan hakkında detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 23:16
YORUM EKLE