Selçuk Üniversitesi 150 Personel Alımı Başvuru Sonuçları? 50 Taban KPSS

Selçuk Üniversitesi personel alımı yapıyor. 150 Sağlık Personeli Alımı başvuru sonuçları ve değerlendirme süreci bilgisi nedir? detaylar haberde.

Selçuk Üniversitesi 150 Personel Alımı Başvuru Sonuçları? 50 Taban KPSS

Selçuk Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Selçuk Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 150 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirmişti. Başvurular için detaylara aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

150 Perosnel Alımı En Az Lise Mezunu Adaylardan yapılıyor!

Selçuk Üniversitesi en az lise mezunu adaylardan gerçekleştirilecek olup Ön Lisans ve Lisans mezunu kontenjanlarda yer alıyor. Alım yapılacak kadrolar ise;

  • 5 Bakım-Onarım,
  • 40 Hasta Bakımı ve Temizliği,
  • 4 Röntgen Teknisyeni,
  • 37 Hemşire
  • 2 Tekniker,
  • 49 Sağlık Teknikeri,
  • 8 Röntgen Teknisyeni,
  • 2 Laborant, 
  • 1 Mühendis,
  • 2 Fizyoterapist, 

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversitenin personel alımı başvurusu için süreç 6 Mart 2023 tarihi ile başlamıştı. Artık sona eren başvurular en geç 20 Mart 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI BURADA

Mülakat Yapılmayacak!

Adayların değerlendirme işlemleri sadece KPSS Puanı ile yapılacak. KPSS 50 Taban puanları ele alınmak üzere en yüksek puan dan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile adayların ASİL aday yerleştirmeleri yapılacak olup bunun dışında herhangi bir Yazılı veya Sözlü sınav yapılmayacaktır.

Başvuru Sonuçları?

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi Hastanenin //hastane.selcuk.edu.tr web adresinde ilan edilecektir.Her kadronun iki katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlar Hastanenin web sayfasından (//hastane.selcuk.edu.tr) duyurulacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Belge teslimi İstenecek!

Atanmaya hak kazanan adaylar sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenen belgeleri tamamlayarak Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybetmiş olacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülistan doğan
Gülistan doğan - 9 ay Önce

Sonuçlar ne zman açıklanır belli mi

Yunus Emre çiçek
Yunus Emre çiçek - 9 ay Önce

Ben konya Selçuklu üniversitede çağrı merkezi okudum 2 yıl görme engelliyim banada bir iş imkânı sunmanızı arz ederim santıralda