SDÜ Hastanesi 104 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS?

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. En az Lise mezunu personel alımı sonuçları ve Taban puanlar hakkında detaylar haberde.

SDÜ Hastanesi 104 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS?

Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre SDÜ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 104 personel alımı gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Başvurular sona eriyor.

İşin Olsa ekibi olarak Bu haberimizde sizlere Süleyman Demirel Üniversitesi Personel alımı sonuçları ve ilan detaylarını paylaşacağız.

104 Sözleşmeli Personel Alımı Kontenjanları Nedir?

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden 104 Sözleşmeli Personel alımı yapılacak. Alım yapılacak kadrolar ise;

  • 3 Teknisyen,
  • 2 Röntgen Teknisyen,
  • 17 Destek Personeli (Temizlik Personeli),
  • 17 Sağlık Teknikeri, 
  • 62 Hemşire,
  • 2 Biyolog,
  • 1 Fizyoterapist, 

Başvurular Sona Eriyor!

SDÜ personel alımı başvurusu 10 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlamıştı ve adaylara verilen 15 günlük süre sona eriyor. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 24 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirecekler.

Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece online olarak gerçekleştirecekler. İlan hakkında detaylara ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI BURADA: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/suleyman-demirel-universitesi-hastanesi-104-personel-alimi-lise-h45471.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alımında başvurular Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesine KPSS Puanı ile yapılıyor. Bu yönde Değerlendirmelerde KPSS Puanı kullanılacak. En yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile yerleştirme işlemleri yapılacaktır.

KPSS puanlarının eşit olması halinde diploma mezuniyet notu yüksek olan aday, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik verilecektir.

KPSS Taban Puan Kaç Olur?

Süleyman Demirel Üniversitesi hastanesine başvurular Taban 50 KPSS Puanı ile yapılmakta olup değerlendirmelerde de çıkacak Taban KPSS Puanı 60 Puan olarak bekleniyor. Ancak yine de kesin sonuçlarda belli olacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adaylar başvuru sonuçlarını başvuru süresinin bitimi tarihinden itibaren 10 (on) iş günü sonrasındaki ilk iş günü içinde https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden e-posta adresi ve şifre ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. 

Yani başvurular 24 Kasım 2023 tarihi ile sona ermekte olup en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2023, 00:21
YORUM EKLE