Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Mühendis ve Tekniker Alımı Yapıyor!

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere KPSS puanı ile 2 kadroda alım yapacağını bildirdi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Mühendis ve Tekniker Alımı Yapıyor!

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesine 2 kişilik boş kadrosu ile personel alımı yapacak. Bu kapsamda 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinde göre Blgi işlem Dairesi Başkanlığında görevlendirmek üzere 1 Mühendis ve 1 Tekniker alınacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Alım yapılacak kadrolar için adaylardan bazı mezuniyet nitelikleri aranmaktadır. Her iki kadro için'de ASP.NET MVC, C # ve .NET, .NET Core teknolojileri ile ilgili iş deneyimine sahip olmaları şarttır.

Buna göre Mühendis adaylarından Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, bölümlerinin herhangi birinden lisans mezunu olmak şartı aranır.

Tekniker kadrosu için ise, Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı ön lisans mezunu olmak şartı aranır.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

3. Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).

4. Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

5. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

6. Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULAR:

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi itibari ile başladı. Bu yönde başvurular 30 Mart 2020 tarihi ile 13 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular başvuru formu ve istenen belgelerin toplanması ile beraber pesonel@subu.edu.tr adresine mail yoluyla yapılması ve ayrıca belgelerin ulaşıp ulaşmadığının 0.264.616 01 34 - 0.264.616 01 43 nolu telefonlardan teyit edilmesi (mesai saatleri içinde) gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE