Ondokuz Mayıs Üniversitesi 500 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı yapacak. Başvurularda sona geldik. Farklı alanlarda en az lise mezunu sözleşmeli personel alınacak.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 500 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesine farklı alanlarda en az lise mezunu adaylar içerisinden olmak üzere 500 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan veya Başvuru sonuçlarını bekleyen adaylar detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

500 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Üniversite en az lise mezunu adaylar içerisinden olmak üzere;

Lise Mezunu: 194 Destek Personeli ( Basit Bakım, Temizlik Personeli, Şoför, Kaloriferci, Bahçe Bakım, Hasta bakıcı ), 5 Diğer Sağlık Personeli, 2 Teknisyen, 

Ön Lisans Mezunu: 10 Büro Personeli, 50 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Tekniker, 94 Sağlık Teknikeri

Lisans Mezunu: 15 Büro Personeli, 1 Çocuk Gelişimcisi, 2 Diyetisyen, 120 Hemşire, 1 Mühendis, 2 Sağlık Fizikçisi, 1 Eczacı, 1 Veteriner Hekim,

alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu 16 Mayıs 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Mayıs 2023 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu kapsamda başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece kariyer adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Hala başvuru yapmamış olan adaylar detaylı kontenjan dağılımı ve başvuru şartlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/ondokuz-mayis-universitesi-500-sozlesmeli-personel-alimi-lise-h44423.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Üniversite sözleşmeli personel alımı başvuruları KPSS en az 50 puan ile yapılmakta olup değerlendirmelerde KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. Buna göre en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile adaylar değerlendirile ektir.

Başvuru Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Belirlenen asıl ve yedek adaylara ait isim listesi ile asıl adayların işe başlamaları için gerekli belgeler, bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman, Ondokuz Mayıs Üniversitesi resmi internet sayfasında www.omu.edu.tr son başvuru tarihini takip eden bir (1) ay içerisinde yayımlanacak olup, sonuç ilanları tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seref aydemir
Seref aydemir - 7 ay Önce

Ne zaman nereye başvursak şansımız gülmedi. Burda da gülmez. Bu dünyada bize gülmek yok anlaşılan anasını satiym ben böyle adaletin de sisteminde. Dayisi olan kazanıyor biz garipler de hep altta kalalım karin tokluğu ile kalalım.

Ali başaran
Ali başaran @Seref aydemir - 6 ay Önce

Size nasıl ulaşabilirim.
Size iş imkanı vereyim

Mezun
Mezun - 6 ay Önce

Acaba sonuçları kim değerlendiriyor rektörlük mü yök mü

Nur tekçi
Nur tekçi - 6 ay Önce

E-devletten sonuçlara nasıl bakacaz bilgisi olan var mı

mezun
mezun - 6 ay Önce

Acaba başvuru sonucu açıklama kanunen kaç günde bu kadar rahatlar

Esra
Esra - 6 ay Önce

Destek personali olarak basvuru yaptim denklik belgesi yerini doldurmadim denklik belgem yok sikinti olurmu

Pakize
Pakize - 6 ay Önce

Ne Zaman açıklanır ve kaç kişi başvurdu

Asım Karagöz
Asım Karagöz - 6 ay Önce

Kılavuzda,başvuru tarihinden itibaren 30 gün içerisinde sonuçlar açıklanacak şeklinde bir ibare vardı. 30 Haziran'a kadar vakit var yani

E
E - 6 ay Önce

Ne zaman açıklanacak arkadaşlar bilen iletişime geçen var mı?