OKÜ 69 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans 50 KPSS İle

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi personel alımı yapacak. En az lise mezunu ve 50 KPSS İle kontenjan dağılımı ve detayları haberde.

OKÜ 69 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans 50 KPSS İle

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Resmi gazetede personel alımı ilanı yayımlandı. 19 Nisan 2023 tarihi ile gelen ilana göre Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere en az lise, ön lisans ve lisans mezunu seviyesinde sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir. Peki kimler başvuru yapabilecek? Meslek ve Kontenjana göre alım yapılacak kadrolar hangileridir?

Mezuniyete Göre Kontenjanlar Hangileridir?

Lise Mezunu: 29 Destek Personeli

Ön Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 5 Tekniker, 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Destek Personeli, 

Lisans Mezunu: 3 Mühendis, 1 Büro Personeli,

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Adaylardan genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartları aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin sözleşmeli personel alımı başvurusu sadece “Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 19.04.2023-03.05.2023 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak olup posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE