ODTÜ 42 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman? Mülakat Yok!

ODTÜ ( Orta doğu Teknik Üniversitesi) 42 personel alımı sona erdi. Başvuru sonuçları için tarih belli oldu. Değerlendirmeler nasıl yapılıyor?

ODTÜ 42 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman? Mülakat Yok!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi perosnel alımı için ilan yayımlamıştı. farklı kadrolarda olmak üzere 42 sözleşmeli perosnel alımı yapacağını bildirmişti. Başvruların 6 Aralık 2021 tarihi ile sona ermesinin ardından sonuçlar beklenmeye başlandı bile. Peki Başvuru değerlendirmesi nasuı? Sonuçlar ne zaman açıklanacaktır?

Mülakat Yapılmayacak!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ personel alımı için adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacak. Başvuru sırasında kullanıan KPSS Puanları ele alınarak yapılacak sıralama ile en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile sonuçlar açıklanacak. Asil ve Yedek adaylar belirtilerek adaylara duyurulcaktır.

42 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Üniversiteye 42 kişilik kadro ile Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak. Başvurular 22 kasım 2021 tarihi ile başlayıp 6 Aralık 2021 tarihi ile sona erdi.

Başvuru sonuçlarının ise önümüdeki hafta açıklanacağı açıklandı.

Başvurular incelendikten sonra, KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı adayların isim listesi, 13.12.2021 tarihi mesai bitimine kadar //pdb.metu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir.

YORUM EKLE