Nüfus Müdürlüğü 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Devam Ediyor!

Nüfus Müdürlüğü kamu personeli alımı başvuru süreci hala devam ediyor. Başvurular ne zaman sona erecek? Kimler Başvuru yapabilir? İşte detaylar.

Nüfus Müdürlüğü 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Devam Ediyor!

İçişleri Bakanlığına bağlı olan ve Hizmet veren Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek için farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Başvuruları 16 Ekim 2019 tarihinde başlamış olan Kamu Personeli alımı için hala süreç devam ediyor. Bu yönde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesine 8 kişilik boş kadro ile 5 Uygulama Geliştirme Uzmanı ve 3 Kıdemli .net Uygulama Geliştirme Uzmanı alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,

Eğitim Şartı: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR!

NVİ Alımları için başvurular 16 Ekim 2019 tarihind ebaşlamış olup en geç 30 Ekim 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir. Adaylar başvurularını www.icisleri.gov.tr ve www.nvi.gov.tr adresli internet sitelerinde yer alan 2019 Yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru formu’na, 16-30 Ekim 2019 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

ÜCRET HESAPLAMASI

Aylık brüt sözleşme ücreti, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenler için sözleşme ücret tavanının (6.756,12) ÖZEL ŞARTLAR başlığı altında belirtilen brüt sözleşme ücret tavanının katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır. Ancak Kurum, tavan ücretin altında sözleşme düzenlemeye ve ödeme yapmaya yetkilidir

Bu kapsamda Uygulama geliştirme uzmanu için 2 Kat Maaş Yani 13.512,24 TL maaş alacak ve Kıdemli .net Uygulama Geliştirme Uzmanu için 3 kat maaş yani 20.268,36 TL maaş alacaklar.

İLANIN TAM METNİ

DİĞER SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yesim
Yesim - 2 yıl Önce

Binlerce alim diyip de 8 kisi almalari harika olmus