Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Sona Eriyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 25 kişilik boş pozisyon ile personel alacak. Başvurular bugün sona eriyor! Ayrıntılar haberin devamında yer almaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Sona Eriyor!
Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alım duyurusu yapmıştı. Yapılan duyuruya göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 25 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç bu gün yapması gerekmektedir. Necmettin Erbakan Üniversitesi alacağı personelleri farklı pozisyonlara yerleştirecek olup adaylardan kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır. Adayların 2016 yılı KPSS puanı geçerlidir. Bunun dışında adaylardan aşağıdaki şartlar aranacak olup bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adayların başvurularını gerçekleştirebilmesi için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum bulunmamaları, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamaları, yapılacak güvenlik soruşturmasından ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç almaları, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları veya askerlik ile ilgisi bulunmamaları, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu söz konusu olmaması, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ortaöğretim mezunları için KPSS Bgrubu P94 puan türü, Lisans Mezunları için KPSS B Grubu P3 puan türünden puan almış olmaları, alım tablosundaki öğrenim şartlarını taşımaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı aylığı veya emekli maaşı almıyor olmak ve başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. 

Başvurular, en geç 13 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Başvuru sırasında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanının teyidi amacıyla, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının da yer aldığı nüfus cüzdanı aslı. Diploma fotokopisi, 2016 yılı KPSSP3 veya KPSSP94 puan durumunu gösterir belge 1 adet fotoğraf ile birlikte, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesinden (www.meramtip.com.tr) veya İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formu ile güvenlik soruşturması formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 00:04
YORUM EKLE