Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli 121 Personel Alımı Sona Eriyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 121 personel alacak. Başvurularda son güne geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli 121 Personel Alımı Sona Eriyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 121 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Bu kapsamda başvuruların 27 Ağustos 2020 tarihi ile başlamasının ardından artık başvurular sona ermektedir. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Değerlendirmeler nasıl olacak?

121 PERSONEL ALINACAK!

Necmettin Erbakan Üniversitesi tüm aşamalar tamamlandıktan sonra bünyesine 121 kişilik boşluk için personel alacak. Bu kapsamda alımlar 20 Diğer Sağlık Personeli, 5 Röntgen Teknisyeni, 13 Sağlık Teknikeri, 5 laborant, 20 Ebe ve 58 Hemşire kadrolarında yapılacak.

KİMLERİN BAŞVURULARI GEÇERLİ SAYILACAK?

Başvuru yapmış olan adaylar mutlaka belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. Buna göre adaylardan genel olarka 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise 2018 yılında yapılmış olan KPSS'den Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden yüksek puana sahip olan, Nöbet usulü çalışmayı kabul etmiş olan adayların başvuruları kabul edilecek. Ayrıca ilanda belirtilen unvanlardaki eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

DEĞERLENDİRMELER:

Adyaların belirlenmesi için KPSS puanlarına bakılacak. 2018 yılında KPSS'den en yüksek puan almış olan adaylardan başlanmak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile belirlenecektir.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı için başvurular 11 Eylül 2020 tarihinde sona erecek. Buna göre başvuru yapmamış olan adaylar ilanın detaylarını Buraya Tıklayarak inceleyebilirler.

Değerlendirmeler tamamlandıktan sonra Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.meramtip.com.tr adresinde ilan edilecektir. Kadroların iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlar sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 16:00
YORUM EKLE