Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu 25 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 25 hemşire alımı yapıyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi En Az Lise Mezunu 25 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor
Eğitim faaliyetlerine devam eden devlet üniversiteleri personel ve akademik personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Hacettepe Üniversitesinin sözleşmeli personel alım ilanından sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu alım ilanı Necmettin Erbakan Üniversitsi tarafından hazırlanmış olup Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulmuştur. Yayımlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli toplam 25 hemşire alımı yapacak. Peki alım ilanına kimler başvurabilir? Aranan şartlar nedir?

Kimler Başvuru Yapabilir

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığının yayımlamış olduğu Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı ile toplam 25 hemşire alımı yapılacağı duyuruldu. Peki bu ilana kimler başvuru yapabilir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak
Erkek adaylar için askerlik yapmış ya da tehisli olmak
KPSS girmiş olmak
En az ortaöğretim mezunu olmak
Güvenlik soruşturmasından atanmaya engeli bulunmuyor olmak
18 yaşını doldurmuş olmak

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından aranmakta olup adayların alım yapılacak hemşire kadrolarına göre tecrübe sahibi de olması gerekmektedir. Lisans, önlisans ve lise mezunları için ayrı ayrı kadrolar ayrılmış olup adayların 13 Şubat 2017 tarihine kadar müracaat etmesi gerekmektedir. Detayları öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız.pdf
 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 23:18
YORUM EKLE