Necmettin Erbakan Üniversitesi 87 Kamu Personeli Alacak! Başvurular Başladı

Necmettin Erbakan Üniversitesi yayımladığı ilana göre farklı sağlık alanlarındaki kadrolara sözleşmeli olarak personel alıyor. Peki Kimler Başvuru yapabilecek?

Necmettin Erbakan Üniversitesi 87 Kamu Personeli Alacak! Başvurular Başladı

Resmi Gazete'de 27 Nisan 2020 tarihli yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre Üniversi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 4 farklı kadro ile 87 Sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Alımlar Üniversitenin Meram Tıp Fakültesi hastanesine yapılacak olup KPSS Puan durumuna bakılarak yapılacak sıralama ile adaylara herhangi sınav uygulanmayacaktır.

KADRO DAĞILIMI:

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylardan genel olarak 657 sayılı devlet memurarı kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranmaktadır. Ayrıca bunun dışında adaylardan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gibi niteliker aranacak.

KPSS ŞARTI VAR ANCAK TABAN PUANI YOK!

Necmettin Erbakan Üniversitesi Alımları sözleşmeli olarak yapılacak olup adaylardan 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılan KPSS'den Lisans mezunları için KPSSP3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puan alınmış olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Necmettin Erbakan Üniversitesi kamu personeli alımı başvuruları ilanın resmi Gazete'de yayımlanmısı ile birlikte başlamış olup adaylara 15 günlük süre veriliyor. Bu kapsamda başvurular 27 Nisan 2020 tarihinde başlamış olup, en geç 11 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir.

Başvurular, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinin www.meramtip.com.tr adresinden online Başvuru Formunun eksiksiz doldurulması ve yukarıda belirtilen belgelerin ilgili bölüme yüklenmesi gerekmektedir. Adaylar başvuru esnasında sistemin üreteceği referans kodunu mutlaka not ederek yapacakları kontrol işlemleri ve müracaatlarında bu kodu kullanacaklardır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 11:25
YORUM EKLE