Necmettin Erbakan Üniversitesi 770 Personel Alımında İptal Kararı Yayımlandı!

Necmettin Erbakan Üniversitesi 770 Personel alımı ilanı hakkında güncelleme kararı geldi. Söz konusu karar ile bazı kadrolarda iptal oldu.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 770 Personel Alımında İptal Kararı Yayımlandı!

Necmettin Erbakan Üniversitesi geçtiğimiz gün yayımladığı sözleşmeli personel alımı ilanı ile 770 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirmişti. Söz konusu resmi gazetede 1 Mart 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilan ile bazı kadrolarda iptal kararı yayımlandı. NBu kapsamda iptal edilen kontenjanşar aşağıdaki gibidir.

Resmi Gazete İptal Kararı:

Üniversitemizin birimlerinde ihtiyaç duyulan sözleşmeli personel alımı ile ilgili olarak hazırlanan ilan metni 27.02.2023 tarihli ve 32117 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup, ilanda aşağıda unvanı, ilan kodu, öğrenim durumu, KPSS puan türü, adedi belirtilen pozisyon ilanı iptal edilmiştir

Üniversite Toplamda 673 personel alacak!

Yayımlanan iptal kararına göre toplamda 97 kişilik kadro iptal edildi. Yukarıdaki rektörlüklerde iptal edilen kararlara göre Necmettin Erbakan Üniversitesi toplamda 673 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuru şartlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/necmettin-erbakan-universitesi-673-sozlesmeli-personel-alimi-lise-h43954.html

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2023, 07:35
YORUM EKLE