Necmettin Erbakan Üniversitesi 673 Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Taban Puan Nedir?

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık personeli ve Sözleşmeli Personel alımı başvurusu sona eriyor. Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Taban KPSS Puan Sırası Nedir?

Necmettin Erbakan Üniversitesi 673 Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Taban Puan Nedir?

Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel alımı gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapıyor. Şubat ayında yayımlanmış olan ilan için son yapılan düzenlemeler sonrasında kontenjanlar ve detayları sizlerle açıklamıştık. 

Bu yönde Üniversite 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli 673 personel alınacak.

673 Personel Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi ilk ilanında 770 personel alımı yapacağını açıklamıştı. Ancak 1 Mart 2023 tarihinde gelmiş olan güncelleme ilanı ile kontenjan sayısında bazı değişiklikler yapılarak kadrolar 673 e düşürülmüştü.

Başvuruların 27 Şubat 2023 tarihi ile başlamasından sonra artık sona ermektedir. Adaylar başvurularını en geç 13 Mart 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Henüz Başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak gerçekleştirebilirler.

BAŞVURU DETAYLARI BURADA: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/necmettin-erbakan-universitesi-673-sozlesmeli-personel-alimi-lise-h43954.html

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Lise Mezunu Kontenjanlar: 7 Şoför, 40 Teknisyen, 5 Bahçıvan, 10 Temizlik Personeli,  2 Aşçı Yardımcısı, 6 Bulaşıkçı, 10 Garson 100 Hemşire, 8 Diğer Sağlık Personeli, 50 Destek Personeli,

Ön Lisans Mezunu Kontenjanlar:10 Destek Personeli, 4 Garson, 14 Büro Personeli, 2 Aşçı Yardımcısı, 21 Tekniker, 41 Destek Personeli, 13 Destek Personeli (Temizlik),  85 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Diğer Sağlık Personeli, 2 Laborant, 1  Röntgen Teknisyeni,

Lisans Mezunu Kontenjanlar:  180 Hemşire, 2 Veteriner Hekim, 20 Ebe, 5 Koruma ve Güvenlik 4 Şoför, 24 Büro Personeli,

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvuruların KPSS Puanı ile yapılıyor olması sebebi ile değerlendirmelerde KPSs Puanı ile yapılacak. Adaylardan P94, P93 ve P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranıyordu. Başvuru sırasına göre adaylar kontenjan ve eğitim seviyesine göre yapılacak sıralama ile e yüksek puandan en düşük puana kadar sıralanacak ve herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sadece yerleştirme işlemleri yapılacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi www.erbakan.edu.tr adresinde ilan edilecek olup 3 (üç) gün içerisinde yapılan itirazlar değerlendirmeye alınacaktır. Pozisyonların üç katı kadar yedek belirlenecektir. Asıl olarak atanmaya hak kazanan adayların başvuru yapmadığı, feragat ettiği veya adayın şartları taşımadığının tespit edilmesi halinde yerine ilan edilen yedek adaylardan şartları tutanların sırasıyla ataması yapılacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 10 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri teslim etmeyen adaylar haklarını kaybetmiş sayılırlar. Başvurusu kabul edilenler arşiv araştırması sonucunda göreve başlayacaktır. Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aday
Aday - 2 hafta Önce

Önlisans büro 80 puan üstü basvuran varmı

Konyalı
Konyalı - 2 hafta Önce

14 kontenjanlı büro Personeli (tıbbi sekreter sertifikası şartlı olan) ilana kimler başvuru yaptı sizce kaçla kapatır sayımızı bilelim

Aa
Aa @Konyalı - 1 hafta Önce

84 benim puanim

ist34
ist34 @Konyalı - 2 hafta Önce

ben yaptım. puanım 70 sizin kaçtı?

Admin
Admin - 6 gün Önce

Büro personeli tıbbi sekreter olarak 84 ile başvuran merak ettim hangi psikoloji seninki

Neu
Neu - 2 hafta Önce

Sizce biyomedikal kaç ile kapatır puan 70

Mehmet Selim kaplan
Mehmet Selim kaplan - 2 hafta Önce

73 bnm

Tülay
Tülay - 2 hafta Önce

Lisans büro personel Kaçla kapatır sizce 83

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Ne zaman veli olacak bilen var mi

Çorumlu
Çorumlu - 2 hafta Önce

Lisans güvenlik kaç kapatır 5 kontejan