Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesideki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolarda sözleşmeli olarak alım yapıyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı kadrolarda personel alımı yapacağını belirtti. Necmettin Erbakan Üniversitesi bünesine toplamda 53 kişilik kadro ile personel alacak ve bu alacağı kadrolar için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayacaktır. Kadrolara göre adayarın en az lise mezunu olmalaı zorunludur. Buna göre adaylardan aşağıdaki nitelikler aranacak!

ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı 53 kişilik boş kado ile adalardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamamk, Yapılacak güvenlik soruşturması veya arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek ve Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak şartları aranmaktadır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine 53 kişilik kadro ile 47 Hemşire, 1 Ebe, 3 Sağlık Teknikeri, 1 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Diyetisyen olmak üzere toplamda 53 sözleşmeli personel alınacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına başlayabilirler. Buna göre başvurular ilan yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün yayında kalacaktır. Yani adaylar başvurularını en geç, 24 Kasım 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden ya da www.meramtip.com.tr adresinden temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında Posta yolu ile veya diğer yöntemler ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Havva
Havva - 5 yıl Önce

Ne zaman yayınlanacak