Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 Bin TL Maaşla Personel Alım İlanı Yayımladı

Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 bin TL maaş ile sözleşmeli olarak bilişim personeli alımı yapacak.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 12 Bin TL Maaşla Personel Alım İlanı Yayımladı

Resmi gazete'nin 20 mart 2019 tarihli yayımına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için sözleşmeli olarak bilişim personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımlar iki farklı kadro için yapılacak olup, 2 Kişi Network Uzmanı ve 2 kişi Sistem Uzmanı pozisyonlarında 2 kat maaş ile yani 12 Bin TL maaş ile personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi alımını yapacağı sözleşmeli bilişim personeli adaylarından, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği bulunan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak şartı aranacak.

Ayrıca adayların değerlendirilmeleri için 2017 veya 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve Yabancı Dil Sınavından ingilizce puan türünden puan almış olmak şartı aranacak.

Adayların KPSS puan durumları ve yabancı dil sınavı puan durumları esas alınarak yapılacak sıralamaya göre KPSS puanının %70 i ve YDS puanının %30 u ele alınarak kadro sayısının 10 katı kadar aday değerlendirileceklerdir.

BAŞVURULAR:

Söz konusu olan Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı 20 Mart 2019 tarihinde yayımlanmış olup başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Bu sebeple adaylar başvurularını en geç 04 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Adaylar başvurularını başvuru tarihleri içerisinde https://www.erbakan.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırılarak ve imzalanarak aşağıda sayılan belgelerle birlikte 04 Nisan 2019 tarihi mesai bitimine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No:12 Kat:22 Selçuklu/KONYA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır. İlanın tam metnine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam metni

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 10:37
YORUM EKLE