Namık Kemal Üniversitesi ve Hastane 271 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı En Az Lise

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 271 sözleşmeli mülakatsız personel alınacak. Şartlar ve Kontenjanlar?

Namık Kemal Üniversitesi ve Hastane 271 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı En Az Lise

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi rektörlüğü ve Hastanesi personel alımı ilanı yayımlandı.

Yayımlanan ilana göre Namık Kemal Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 271 kişilik kontenjan ile 4/B Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Namık Kemal Üniversitesi Kontenjan dağılımını yayımladı.

Söz konusu ilan ile Üniversite Taşra Teşkilatı ilçe birimlerine ve Üniversite Hastanesine sözleşmeli personel alacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilan hakkında Detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere aktaracağız.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak? Mezuniyete Göre Dağılım;

Lise Mezunu: 70 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( 60 Erkek ve 10 Kadın ), 7 Destek Personeli (Makine) (Erkek), 5 Destek Personeli (İklimlendirme ve Soğutma) (Erkek), 1 Destek Personeli (Bilişim Teknolojileri), 9 Destek Personeli (Elektrik) (Erkek), 2 Destek Personeli (Asansör) (Erkek), 1 Destek Personeli (Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri) (Erkek), 1 Destek Personeli (Otomasyonelektronik- mekanik) (Erkek), 2 Destek Personeli (İnşaat) (Erkek), 2 Destek Personeli (Alüminyum Doğrama) (Erkek), 2 Destek Personeli (Marangoz) (Erkek), 1 Destek Personeli (Metal Doğrama) (Erkek), 5 Destek Personeli (Peyzaj) (Erkek), 33 Destek Personeli (Temizlik - Yemekhane Servis Elemanı) (Erkek), 6 Destek Personeli (Temizlik - Yemekhane Servis Elemanı) Kadın, 2 Destek Personeli (Şoför) Erkek, 1 Destek Personeli (Aşçı), 2 Destek Personeli (Hayvan Bakımı)

Ön Lisans Mezunu: 1 Sağlık Teknikeri, 10 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 2 Eczacı, 36 hemşire, 9 Ebe, 58 Büro Personeli, 3 Büro Personeli (Erkek),

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversite Personel alımı için adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. 657 Saylılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B olarak yapılan alımlara ilişkin olarak adaylara herhangi bir sınav sistemi uygulanmadan sadece KPSS Puan sırasına göre alım yapılacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Üniversite personel alımları mülakatsız yapılacak. Bu kapsamda adaylardan 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Öte yandan genel olarak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir.

  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,
  • Nöbet Usulü çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Daha önce görev yapılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarından disiplin cezası ile ayrılmamış olmak,

şartlarıda aranacak.

Kontenjana Göre Özel Nitelikler Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite Personel alımı başvuruları başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmesi gereklidir. Bu kapsamda başvurular Üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi: https://www.nku.edu.tr

Başvuru Tarihleri: 6 - 20 Haziran 2022

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2022, 06:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda
seda - 2 yıl Önce

bu ilanı üniversitenin sitesinde bulamadım yardım edebilir misiniz?

Kaan Furkan Özden
Kaan Furkan Özden @seda - 2 yıl Önce

Seda bu ilanın başvuru ekranını bende bulmadım üniversitenin sayfasında

Kaan Furkan Özden
Kaan Furkan Özden - 2 yıl Önce

Bu ilanın başvuru ekranı görünmüyor bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ayhan
Ayhan - 1 yıl Önce

Arkadaşlar ben de başvuru formunu bulamadım bilgisi olan var mı acaba.

Hülya tekin
Hülya tekin - 1 yıl Önce

Arkadaşlar bende bulamadım