Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puan İle 56 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

Namık Kemal Üniversitesi KPSS 50 Puan İle 56 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Namık Kemal Üniversitesi personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 56 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Ayrıca söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Namık Kemal Üniversitesi bünyesine 56 kişilik boş kadro ile, 45 Hemşire, 3 Eczacı, 1 Laborant, 4 Sağlık Teknikeri ve 2 Diğer Sağlık Personeli alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar, Türkiye Cumhuriyeti vatamdaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Yapılacak Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar,  başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular 18 Haziran 2018 tarihinde başlayacak olup en geç, 02 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE