Namık Kemal Üniversitesi En Az Lise Mezunu 40 Hemşire Alımı İlanı 2021

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli olarak personel alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu adaylar içerisinden 40 hemşire alımı yapılacak. İşte dağılım.

Namık Kemal Üniversitesi En Az Lise Mezunu 40 Hemşire Alımı İlanı 2021

Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı yayımladı. Az Önce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu ilanları kısmında yayımlanan ilana göre Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile Hemşire Alımı yapılacak.

Namık Kemal Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesi dekanlığı ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında KPSS Puanı ile alım yapılacak.

EN AZ LİSE MEZUNU HEMŞİRE ALIMI KADRO DAĞILIMI:

  • Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesinde 26 Lisans ve 10 Lise mezunu Hemşire alınacak.
  • Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde görevlendirilmek üzere ise 2 Lisans ve 2 Lise mezunu Hemşire alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda,

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak,
  • 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

KPSS Şartı: 2020 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için KPSSP94 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak gerekmektedir.

Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmaması ve Daha önce görev yapılan kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış ve devam eden bir sözleşmesi bulunmamak gerekmektedir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Namık Kemal Üniversitesi Hemşire alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylara verilen 15 günlük süre içinde başvurular yapılacak. Bu yönde en geç 15 Şubat 2021 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacak. Adaylar başvurularını sadece üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İSTENEN BELGELER NEDİR?

1 - Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir).

2 - Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (E-devletten alınabilir).

3 - KPSS sınav sonuç belgesi

4 - Fotoğraf

5 - Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2021, 22:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Lise kpss61 aldım başvurabilir miyim sbt mezunuyum