Namık Kemal Üniversitesi 33 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı yapacak. Başvurularda son günlere geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Namık Kemal Üniversitesi 33 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı için ilan yayımlamıştı. Başvurularda artık sona geldik. Peki başvuru yapmış olan adaylar için sonuçlar ne zaman açıklanacak? Değerlendirmeler nasıl yapılacak? İşin Olsa ekibi olarak sizlere detayları aktarıyoruz.

HANGİ KADROLAR İÇİN DEĞERLENDİRME YAPILACAK?

Namık Kemal Üniversitesi yayımlamış olduğu ilana göre toplamda 33 kişilik boş kadro ile Sağlık Personeli Alımı yapılacak. Alımlar, Hemşire, biyolog, Fizyotrapist, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni kadrolarında alım yapılacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için başvurular 06 Kasım 2020 tarihinde başlamış olup en geç 20 Kasım 2020 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvuru yapmak isteyen adaylar pozisyonuna göre eğitim şartlarını ve KPSS şartını taşıyor olmaları gereklidir.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Atanmaya hak kazanan asil ve yedek adaylar, ilanın başvuru süresinin bitiminden 7 (yedi) işgünü içerisinde web sitemizde duyurulacaktır. Bu kapsamda Namık Kemal Üniversitesi personel alımı başvuruları 20 Kasım 2020 tarihinde sona erecek olup sonuçların en geç 29 Kasım 2020 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

DEĞERLENDİRMELER NASIL YAPILACAK?

Adaylar tarafından online ortamda eklenen belgeler Değerlendirme Komisyonu tarafınca incelenir. Tüm başvurular ilgili alanların KPSS puanları baz alınarak değerlendirilecektir.

Adaylar başvuru sonuçlarını ve işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman bilgilerini Üniversitemiz //www.nku.edu.tr internet adresinden takip edebileceklerdir. Her kadronun 4 (dört) katı kadar yedek aday belirlenecektir.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

Android İşin Olsa Uygulamamız

İOS İşin Olsa Uygulaması

YORUM EKLE