Namık Kemal Üniversitesi 271 Personel Alımı Sonuçları ve Değerlendirme ASİL ve YEDEK

Namık Kemal Üniversitesi 271 Personel alımı başvurularında son güne geldik. Farklı kadrolarda 271 hastane personeli alımı değerlendirme ve sonuç listesi nedir?

Namık Kemal Üniversitesi 271 Personel Alımı Sonuçları ve Değerlendirme ASİL ve YEDEK

Namık Kemal Üniversitesi Bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Namık Kemal Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu yönde Başvuruların sona ermesi ile birlikte adaylar büyük heyecanla sonuçları beklemeye başladılar.

Ancak henüz başvuru yapmayan adaylar için son şans ve İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan detaylarını aktaracağız.

271 Personel Alımı Yapılacak!

Namık Kemal Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu yönde alımlar;

  • 70 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 1 Sağlık Teknikeri,
  • 10 Büro Personeli,
  • 2 Eczacı,
  • 36 hemşire,
  • 9 Ebe,
  • 58 Büro Personeli,
  • 3 Büro Personeli (Erkek),
  • 82 Destek Personeli,

kadrolarında gerçekleştirilecek.

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversite personel alımı başvuruları 6 Haziran 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 20 Haziran 2022 tarihine kadar yapılacak. Henüz Başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru ve ilanın tam metni için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI VE BAŞVURU EKRANI

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Namık Kemal Üniversitesi 271 sözleşmeli personel alımı başvurusu için KPSS Puanı kullanılıyor. Bu yönde Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde başvuru alınmakta olup Değerlendirmelerde KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. En yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ele alınacak.

Adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacak olup sadece KPSS Puan sıralaması ile ASİL ve YEDEK adaylar belirlenecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Namık Kemal Üniversitesi yayımladığı ilanda başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bilgi paylaştı. Bu kapsamda Namık Kemal Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları 18 Temmuz 2022 tarihinde açıklanacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE