Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor!

Mustafa Kemal Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için personel alımı yapacağını belirtmişti. Başvurularda son günlere gelindi ve ilanın detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde DPB tarafından yayımlanmış olan ilana göre Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtmişti.Başvuruların ilanın yayımlanması ile birlikte başlamasının ardından artık başvuru günlerinde son günlere gelindi. Ancak sizlere birkez daha ilan hakkında detayları aktaracağız. 

Mustafa Kemal Üniversitesi büyesine 61 kişilik boş kadro ile 19 Farklı alanda Sağlık Teknikeri, 2 Ebe ve 40 kişilik kadro ile Sözleşmeli Hemşire alınacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksiklği için alımını yapacağı kadrolar için genel olarak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek hiç bir durum olmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisasn mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir sosyaş güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak ve herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak şartlarıda aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 18 Haziran 2018 tarihi ile başlamışlardı. Ancak adaylara 15 günlük bir süre verilmiş olup bu sürenin sonuna gelindi. Adaylar başvurularını en geç 02 temmuz 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmeketdir. Başvurular, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Hatay M.K.Ü. Personel Daire Başkanlığı web sitesinden www.mku.edu.tr/idari/Personel Daire Başkanlığı/Belge ve Formlar adresinden temin edip ve istenen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gereklidir.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:40
YORUM EKLE