Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise ve Ön Lisans Personel Alım İlanı Yayımladı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi sözleşmeli olarak personel alım ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda lise ve ön lisans mezunu alım yapılacak. Kadrolar ve şartlar?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise ve Ön Lisans Personel Alım İlanı Yayımladı

Resmi Gazete'de 16 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda en az lise mezunu alım yapacak. Bu kapsamda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 657 sayılı devlet memurları kanunun 4 üncü maddesine göre aşağıdaki kadrolarda ve niteliklerde alım yapacak.

KADRO DAĞILIMI:

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Lise Mezunu 4 Teknisyen ve Ön Lisans mezunu 2 Tekniker alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesine alacağı personel adaylarından genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Üniversite adaylardan özel olarak, 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puan almış olmak, B sınıfı sürücü belgesi almış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi personel alımı için başvurular 17 Eylül 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün sürecektir. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 31 Eylül 2020 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE