Mersin Üniversitesi Hemşire, Ebe ve Tekniker Alımları Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Mersin Üniversitesine personel alımı için ilan yayımlanmıştı. Buna göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu alımlarda sona gelindi.

Mersin Üniversitesi Hemşire, Ebe ve Tekniker Alımları Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Mersin Üniversitesi personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlanıştı. Yayımlanan ilana göre Mersin Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu Sözleşmeli Personel Alımı yapacak. Başvurusu ilanın yayım tarihi ile başlamış olan Üniversiteye artık başvurularda sona gelindi.

Başvuru Süreci Sona Eriyor!

Mersin Üniversitesi personel alımı başvuruları 12 Nisan 2021 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 26 Nisan 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Üniversiteye istenen belgeler ile gerçekleştirmeleri gereklidir.

Hangi Kadrolarda Alım Yapılacak?

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alımları, Lisans Mezunu 11 Hemşire Alımı, Lise Mezunu 8 Hemşire Alımı, Lisans Mezunu 1 Ebe Alımı ve Ön Lisans mezunu 1 Sağlık Tekniker Alımı yapılacak.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (on beş) gün içerisinde Personel Daire Başkanlığının web sitesinde ilan edilecektir.

Bu kapsamda başvurular 26 Nisan 2021 tarihinde sona erecek olup sonuçların en geç 10 Mayıs 2021 tarihine kadar bekleniyor.

Sonuçlardan haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz.

YORUM EKLE