MEB 40 Kamu Personeli Alımı Sonuçları ve Taban KPSS ( Aşçı, Şoför ve Temizlik )

Milli Eğitim Bakanlığı 40 Kamu personeli alımı başvurusu sona eriyor. 3 Farklı alanda 40 personel alımı yapılacak. Sonuçlar ne zaman açıklanır?

MEB 40 Kamu Personeli Alımı Sonuçları ve Taban KPSS ( Aşçı, Şoför ve Temizlik )

Milli Eğitim Bakanlığı Kamu Personeli alımı başvurularında sona geldik. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı yapılacak.

Başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar veya başvuru yapmış ve sonuç bekleyen adaylar bu haberimizde ilan detaylarına ulaşabilecekler.

Lise ve Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapılacak!

MEB yayımladığı ilan ile bünyesine 40 kişilik kadro ile Lise mezunu ve Ön Lisans mezunu personel alımı yapacak. Buna göre,

  • 10 Şoför ( Erkek ),
  • 24 Temizlik Görevlisi ( 16 Erkek ve 8 Kadın )
  • 4 Aşçı Yardımcısı,
  • 2 Aşçı ( Erkek )

Başvurularda Sona Geldik!

MEB Personel alımı başvuruları 12 Eylül 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Eylül 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekliydi. Adaylar başvurularını sadece MEB Kariyer adresi üzerimde e-Devlet şifresi ile gerçekleştirilecektir. İlan hakkında şartlar ve başvuru ekranı içni aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/meb-sozlesmeli-40-asci-sofor-ve-temizlik-personeli-alimi-ilani-h42686.html

MEB Personel Maaşları Ne Kadar?

MEB ilgili alanlarda personel maaşlarını açıkladı. 7000 TL ile 7450 TL arasında maaş verilecek. Hizmet yılına göre maaşlara " https://www.isinolsa.com/maaslar/meb-asci-sofor-ve-temizlik-gorevlisi-maaslari-2022-h42687.html " adresinden ulaşabilirsiniz.

Mülakat Yapılmayacak!

Aşçı, Şoför ve Temizlik personeli alımları 657 Sayılı Devlet memurları kanuna tabi olarak 4/B kapsamında yapılacağından adaylardan herhangi bir Sınav şartı aranmayacak. Değerlendirmeler Pozisyonuna göre En yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacak.

Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı kamu Personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklayacağı tarihi duyurdu. Bu kapsamda atama sonuçları 30 Eylül 2022 tarihi ile açıklanacaktır. Adaylar atama sonuçlarına sadece MEB üzerinden açıklanacaktır.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>>BURAYA

Android Uygulama için >>>>BURAYA

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 11:26
YORUM EKLE