Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Marmara Üniversitesi personel alacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Marmara Üniversitesi farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak yüksek maaş ile personel alacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Resmi Gazete'de yayımlanmış olan ilana göre Marmara Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı kadrolarda personel alacak. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde ilgili ilan için detayları sizlerle paylaşacağız..

Marmara Üniversitesi Bilgi İşlem dairesi başkanlığında görevlendirmek üzere tam zamanlı çalışacak. istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli personel alımı yapacak. Buna göre Marmara Üniversitesi 1 Yazılım Proje Yöneticisi, 2 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1Kıdemli Sistem Uzmanı alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Marmara Üniversitesi alımını yapacağı yüksek maaş ile sözleşmeli personel adaylarından, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği bulunan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

Ayrıca adaylardan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri, 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve Yabancı Dİl Sınavından ingilizce dilinden puan almış olmak ve başvuru kılavuzunda belirtilen pozisyonuna göre özel şartları taşımaları şarttır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularına ilanın resmi gazete'de yayımlanması ile birlikte 04 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde yani 19 mart 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını //pdb.marmara.edu.tr adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Üniversiteye şahsen başvuru yapmaları gereklidir. İlanın tam metnine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Maliye bakanlığı ne zaman alım yapacak