Malatya Turgut Özal Üniversitesi 62 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı yapıyor. EN az lise mezunu ve 60 KPSS ile 62 sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 62 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Az Önce Resmi Gazetede 6 Ağustos 2023 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 62 Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Alımlar Kadın / Erkek adaylardan gerçekleştirilecek olup 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B fırkasına göre sözleşmeli personel alınacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 3 Teknisyen, 8 Destek Personeli, 21 Temizlik personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 1 Tekniker, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Şoför, 2 Bahçe Bakım Personeli, 

Lisans Mezunu: 1 Programcı, 1 Hemşire, 9 Büro Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı için 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Yaş Şartı Kaç?

Malatya Turgut Özal Üniversitesi sözleşmeli personel alımında yaş şartı aranacak. Diğer Üniversite personel alımlarında genelde 35 yaş şartı aranıyorken Malatya Turgut Özal Üniversitesi 40 yaşını doldurmamış olmak şartı arayacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 veya 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

Kontenjana Göre Özel Nitelikler Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 6 Ağustos 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 6 - 20 Ağustos 2023

Başvuru Adresi: Boran Mahallesi Kirkgöz Caddesi No: 82B (Adres Kodu:-3712025703-) Battalgazi/MALATYA

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rabia Ozguden
Rabia Ozguden - 2 ay Önce

İse çok ihyacim var

Eda
Eda - 1 ay Önce

Lise mezunuyum üniversite tamamlmadım özel güvenlik kartım var başvursam kabul ederlermi