Malatya Turgut Özal Üniversitesi 11 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Üniversiteye personel alımı için ilan yayımlandı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı şartları ve kontenjanlarını haberimizde paylaşıyoruz.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 11 Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Resmi Gazete personel alımı ilanları yayımlandı. 5 Mart 2022 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göre farklı kadrolarda olmak üzere 11 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Buna göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 4/ B Personel alımı yapacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 2 Teknisyen, 1 Temizlik Personeli, 1 Büro Personeli, 

Ön Lisans mezunu:1 Şoför,  1 Dağıtım ve Taşıma personeli, 1 Laborant, 

Lisans mezunu: 1 Bahçe ve Bakımı Düzenlemesi Personeli, 1 Programcı, 1 Çözümleyici, 1 Avukat

Mülakatsız Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Üniversiteye personel alımları 4/B kapsamında yapılacak olup adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Mülakatsız Personel Alımı için adaylardan genel olarak,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kururumdan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 20 Mart 2022 tarihine kadar başvurular yapılacaktır. Adaylar başvurularını Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına gerçekleştirilmesi gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE