KTÜ En Az Lise Mezunu 21 Hemşire, Büro Personeli, Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi 21 sözleşmeli personel alacak. En az lise mezunu kontenjan dağılımı ve başvuru şartları nedir?

KTÜ En Az Lise Mezunu 21 Hemşire, Büro Personeli, Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için sxz önce ilan yayımladı. Resmi Gazetenin 30 Mart 2022 tarihli yayımlanmış olan ilanları arasında yer alan ilana göre Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 21 kişilik kadro ile Kadın Erkek personel alımı gerçekleştirecek. Sözleşmeli 4/B perosnel alımı için herhangi bir mülakat yapılmayacak

Alım Yapılacak Kadrolar Belli Oldu!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Bütçeden ve merkez Bütçeden giderlerini karşılamak üzere bünyesine,

  • 5 Hemşire,
  • 3 Büro personeli,
  • 4 Destek Personeli,
  • 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 5 Teknisyen,

olmak üzere toplamda 21 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvuru Şartları Neler Olacak?

Üniversite adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emeklşi aylığı almıyor olmak, 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise için KPSSP94, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

Kadrosuna Göre Özel Başvuru şartları:

Başvurular Başladı! Online Başvuru Yapılacak!

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 30 Mart 2022 tarihi ile başladı ve en geç 15 gün içerisinde yani 13 Nisan 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece Üniversitenin resmi İnternwet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayyyy yeter
Ayyyy yeter - 2 yıl Önce

Şu otuz beş yaş sınırı olmasa olmaz mı psikolojik olarak çökertiyorsunuz insanları yazık...

Aysun ince
Aysun ince - 2 yıl Önce

Torpilleri olmayanlarda girebileceklermi.