Konya Teknik Üniversitesi 17 Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi alınacak.

Konya Teknik Üniversitesi Destek Personeli ve Koruma Personeli alımı yapılacak. Adaylardan aranacak şartlar ve kadrolar haberimizde.

Konya Teknik Üniversitesi 17 Destek Personeli ve Güvenlik Görevlisi alınacak.

Konya Teknik Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlandı. Farklı kadrolarda olmak üzere 17 kişilik boş kadro ile personel alımı ilanı detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Sözleşmeli personel Alımı ilanın detayları:

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Üniversiteye sadece Lise mezunu personel alımı yapılacak olup kadın erkek adaylar içerisinden 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 10 Destek Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Başvuru için adaylardan genel olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gereklidir.

Ayrıca adayların KPSS'den 2020 yılı puanına göre P94 puan türünden puan almış olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Üniversiteye personel alımı başvuruları ise ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Bu yönde 18 Ekim 2021 tarihi ile başlayan başvurular en geç 1 Kasım 2021 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE