Kastamonu Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı! En Az Lise ve 50 KPSS İle

Kastamonu Üniversitesi resmi gazetede ilan yayımladı. Farklı kadrolarda Lise ve Ön Lisans mezunu sözleşmeli 47 personel alımı yapacak. Şartlar ve kontenjanlar?

Kastamonu Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alımı! En Az Lise ve 50 KPSS İle

Kastamonu Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Resmi Gazetede 31 Mart 2022 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre Kastamonu Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 47 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Ayrıca Yayımlanan söz konusu ilan için sadece Erkek Adayların başvuru yapabileceği görülmektedir. ALımlar Üniversitenin farklı birimlerinde yapılacak.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Gerçekleştirilecek?

  • 11 Destek Personeli,
  • 28 Koruma ve Güvenlik,
  • 8 Teknisyen,

Kastamonu Üniversitesi yayımladığı ilan ile 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli Mülakatsız alım gerçekleştirilecek. peki adaylardan aranan şartlar nelerdir?

Başvuru İçin Genel Şartlar Nelerdir?

Üniversite personel alımı için genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacaktır.

Ayrıca Özel olarak ise,

İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlı aylığı almıyor olmak, Daha önce görev yapılan Kamu kurumu veya kuruluşundan disiplin cezası almamış olmak şartı aranacak.

Kontenjan Dağılımına Göre Özel Eğitim Şartları:

Üniversite Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kastamonu Üniversitesi perosnel alımı başvurusu ilanın yayım tarihi olan 31 Mart 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 14 Nisan 2022 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını e-Devlet şifresi ile Kastamonu Üniversitesi Kariyer Kapısı aracılığı ile yapılacak. Bunun dışında Şahsen veya posta yolu ile yapılacak hiçbir başvuru kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU KILAVUZU

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2022, 01:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan
Orhan - 2 yıl Önce

Ya bu nedir liseyi bitirdik öyle böyle şimdi KPSS şartı var yok boy yok pos su an Bozkurt üniversitesinde çalışan kişilerin kiloları niye konturol edilmiyor o zaman yazık ya biz insan değilmiyiz ya

Ertuğrul 69
Ertuğrul 69 - 2 yıl Önce

69 puanla şöförlüğü başvurdum hayırlsı bakalım gelme ihtimali nedir acaba

Ertuğrul 69
Ertuğrul 69 - 2 yıl Önce

69 puanla şöförlüğü başvurdum hayırlsı bakalım gelme ihtimali nedir acaba