Kastamonu Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kastamonu Cide Belediyesi bünyesine personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde başlayacak. İşte başvuru şartları ve diğer bilgiler.

Kastamonu Cide Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Kastamonu Cide Belediyesi 13 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre personel alımı gerçekleştirecek. Kastamonu Cide Belediyesi bünyesinde bulunana personel ihtiyacı için aşağıdaki şartlara uygun İnşaat Fakültesinden mezun 1 adet İnşaat Mühendisi alımı yapacak. Adaylar Kastamonu Cide Belediyesi bünyesinde tam zamanlı çalışacaktır. Ayrıca başvuru şartlarına uygun olan adaylara Giriş sınavı sistemi uygulanacaktır. Yapılacak giriş sınavı Sözlü olarak 24 Ocak 2017 tarihinde Salı Günü saat 10:00 da Kastamonu Cide Belediyesi toplantı salonunda yapılacaktır.

Adayların sınava katılabilmeleri için, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki yer alan şartları taşımaları, üniversitelerin inşaat fakültesinden mezun olmak, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir problemi olmaması, herhangi bir suçu bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumdan yaşlı aylığı veya emeklilik almıyor olması şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru şartlarına uygun olmayan adayların başvuruları ise geçersiz sayılacaktır.

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 16 Ocak 2017 tarihi ile 23 Ocak 2017 tarihi arasında Pazartesi gübü saat 16:30 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Cide Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE