Karadeniz Teknik Üniversitesi 70 Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman

Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine personel alımı için 70 kişilik kadro ile ilan yayımlamıştı. Sözleşmeli olarak alım yapılacak ilan için sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Karadeniz Teknik Üniversitesi 70 Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman

Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine 70 sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlamıştı. Başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup artık sona ermektedir. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Karadeniz Teknik Üniversitesi perosnel alımı ilanı hakkında detaylar vereceğiz.

70 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK!

Karadeniz Teknik Üniversitesi 70 kişilik boş kadro ile, 49 Hemşire, 2 Laborant, 9 Sağlık Teknikeri, 9 Röntgen Teknisyeni ve 1 Diğer Sağlık Personeli alımı yapılacak. Alımlar Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliğine yapılacak.

KİMLERİN BAŞVURULARI GEÇERLİ SAYILACAK!

Karadeniz Teknik Üniversitesi  personel alım ilanına başvuru yapmış olan adaylar mutlaka 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler itaşıyor olmaları gereklidir. Ayrıca adayladna eğitim şartı ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartıda yer almaktadır.

KPSS PUANINA GÖRE DEĞERLENDİRME YAPILACAK!

Adayların 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından almış oldukları puan durumuna göre değerlendirme yapılacaktır. Bu kapsamda Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puanlar hesaplanarak en yüksek puandan başlamak üzere sıralama yapılacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 28 Ağustos 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 14 Eylül 2020 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesine yapılması gerekmektedir.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 14 Eylül 2020 tarihinde sonlandıracak olup sonuçlar ne geç 15 gün içerisinde açıklanacaktır. Bu kapsamsa sonuçlar en geç Eylül sonuna kadar açıklanacaktır.

YORUM EKLE