Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli 58 Personel Alımı Yapacak!

Kafkas Üniversitesi58 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli Personel Alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu adaylar içerisinden 58 kişi alınacak. İşte kadrolar.

Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli 58 Personel Alımı Yapacak!

Kafkas Üniversitesi yeni ilan yayımladı. Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kafkas Üniversitesi bünyesine 58 kişilik boş kadro ile Sağlık personeli Alımı yapılacak. En Az Lise mezunu Personel alımı için 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu kapsamda kadro dağılımı ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Kafkas Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak olup alımlar, Hemşire, Ebe, Eczacı ve Röntgen Teknisyeni kadrlarında yapılacak. Buna göre,

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Taksirli Suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
  • Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
  • 657 sayılı Kanununun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak,
  • Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
  • KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için 2020 KPSSP3, önlisans mezunları için 2020 KPSSP93, lise mezunları için 2020 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.(Eczacı pozisyonu hariç)
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  • Başvuru yapacak adayların son 1 yılda (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657 4/B) statüsünde çalışmamış olmaları gerekir,

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kafkas Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 19 Nisan 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gerekmektedir. Bu kapsamda en geç 03 Mayıs 2021 tarihi saat 17:00 a kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır.

Başvurular sadce istenen belgeler ile birlikte Üniversitenin web sayfasından (//www.kafkas.edu.tr) 657/4-b (Sözleşmeli Personel) Alımı Başvuru Sisteminden başvurularını online olarak yapacaklardır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 12:50
YORUM EKLE