İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alıyor

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Bilişim personeli pozisyonunda alım yapılacak olup yüksek maaş verilecek.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alıyor

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 3 kişilik kadro ile Tam Zamanlı çalışacak Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacak. Alımlar Üniversitenin Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına yapılacak. Ayrıca KPSS puanına sahip olan veya olmayan adaylar'da başvuru yapabilecek.

KPSS'li KPSS'siz Başvuru Alınacak!

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı bilişim personeli kadrosu için adaylardan KPSS şartı talep ediyor. Ancal KPSS puanı olmayan adaylarında Taban puan olarak hesaplanacak.

KPSS'li alımlarda, 2018 veya 2019 yıllarında yapılmış olan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak.

KPSS siz Alımlarda ise adayların KPSS puanları 70 olarak hesaplanacak.

DEĞERLENDİRMELER:

Adayların KPSS puanları ve YDS puanları ele alınarak yapılacak sıralama ile kadro sayısının 10 katı kadar aday sınava alınacak. Bu yönde KPSS puanı 70 üzerinde olan adayların şansı daha yüksek olacak.

GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER)

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,

- Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

- Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak,

- Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Bilişim Personeli olmalarına engel bir durumu bulunmamak,

- Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

- Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesine 1 Yazılım Takım Lideri, 1 Kıdemli Yazılımcı ve 1 Tecrübeli Yazılımcı olmak üzere 3 kişilik kadro ile alım yapacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Başvurular 10.08.2020 ile 27.08.2020 tarihleri arasında ikcu.edu.tr veya personel.ikcu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 27.08.2020 tarihi mesai bitimine kadar İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Balatçık Mahallesi Havaalanı Şosesi No:33/2 Balatçık Çiğli İZMİR, Yabancı Diller Yüksekokulu Binası 1. Kat) adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE