İstanbul Üniversitesi 52 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan?

İstanbul Üniversitesi Personel alımı sona eriyor. En az lise mezunu adaylardan 52 Sözleşmeli personel alımı başvuru detayları ve sonuç bilgisi haberde.

İstanbul Üniversitesi 52 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan?

İstanbul Üniversitesi personel alımı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlamış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre en az lise mezunu adyalardan 52 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımlar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğünün farklı birimlerine yapılacak. Peki Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat yapılacak mı? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

52 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

İstanbul Üniversitesi personel alımları, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi  bünyesinde olmak üzere ;

  • 2 Teknisyen,
  • 17 Destek Personeli (Hasta Bakımı ve Temizliği),
  • 24 Hemşire,
  • 7 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter),
  • 1 Psikolog,
  • 1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter),

kadrolarında yapılacak.

Başvuru Sonuçları Sona Eriyor!

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu ilanın yayım tarihi olan 25 Eylül 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 9 Ekim 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buna göre henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece Online olarak gerçekleştirebilecekler. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/iuc-52-sozlesmeli-personel-alimi-ilani-lise-on-lisans-ve-lisans-h45137.html

Mülakatsız Personel Alımı Değerlendiresi nasıl Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi personel alımında KPSS Puanı kullanılacaktır. Buna göre adayların KPSS den almış oldukları puanlar ele alınarak yapılacak değerlendirme ile en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirmeye göre yerleştirme işlemleri yapılacak. Herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Personel alımı başvurusu 9 Ekm 2023 tarihinde sona erecek olup sonuçların en geç Ekim sonuna kadar açıklanması bekleniyor. Başvuru sonuçları İstanbul Üniversitesi Resmi İnternet adresi üzerinden açıklanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selime Kemaloğlu
Selime Kemaloğlu - 2 ay Önce

İstanbul üniversitesi 2023 yılı mezunu lisan hemsiresi