İstanbul Üniversitesi 43 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

İstanbul Üniversitesi Büro Personeli, Mühendis, Tekniker, Çözümleyici, Sistem Programcısı ve Sınav Hizmetleri Uzmanı alımı sonuçları ne zaman açıklanır?

İstanbul Üniversitesi 43 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuruları sona eriyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Üniversite 4/B sözleşmeli olarak giderleri Döner Sermayeden karşılanacak 43 personel alımı yapılacak. Alımlar KPSS puanı sırasına göre yapılacak olup puan sırasına göre yazılı ve sözlü sınav yapılacak.

Alım yapılacak kadrolar ise, 15 Büro Personeli, 8 Tekniker, 5 Mühendis, 3 Sınav Hizmetleri Uzmanı, 6 Çözümleyici ve 6 Sistem programcısı kadrolarında yapılacak.

Başvurular 13 Aralık 2021 Son Gün!

Üniversitenin başvuruları Aralık başı ile başlamış olup artık sona eriyor. 43 Sözlşemeli personel alımı için en geç 13 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru kabul edilecek. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar istenen belgeler ile birlikte https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden çevrimiçi olarak eksiksiz yapılacaktır.

Başvuru Değerlendirmeleri KPSS Sırası İle

Başvurular KPSS Puanı ile yapılmakta olup en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile belirlenecektir. 

Başvurulan pozisyonlardan Sınava tabi olan Sınav Hizmetleri Uzmanı, Çözümleyici ve Sistem Programcısı unvanları için istenilen şartları taşıyanların 2020 KPSS P3 Puan sırası esas alınarak her unvan için 10 (On) katı aday (son sıradaki aday ile aynı puanı alanlar da dâhil) yazılı ve/veya sözlü sınava katılacakların listesi www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

İstanbul üniversitesi personel alımı için başvurular 13 Aralık 2021 de sona erecek olup başvuru sonuçların 20 Aralık 2021 tarihine kadar açıklanması bekleniyor. Yazılı sınav 27/12/2021 tarihinde saat 15.00’te, sözlü/uygulamalı sınav 29/12/2021 tarihinde saat 13.00’te İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi (Ordu Cad. No.8 34134 Laleli-Fatih/İstanbul) adresinde yapılacaktır.

YORUM EKLE