İstanbul Üniversitesi 299 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman? Değerlendirme Nasıl?

İstanbul Üniversitesi 4/B sözleşmeli Personel alımı sonuçları ne zaman açıklanıyor? KPSS Değerlendirmesi ve Yedek ile Asil Aday listesi nedir?

İstanbul Üniversitesi 299 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman? Değerlendirme Nasıl?

İstanbul Üniversitesi bünyesine personel alımı yapıyor. Başvuruların sona ermesi ile birlikte sonuçlar beklenmeye başlandı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Elektronik ortamda aldığı başvuru sonucuna göre 299 sözleşmeli personel ataması yapacak. Adaylara herhangi bir Mülakat yapılmaksızın KPSS sırası ile değerlendirme yapılacaktır.

Başvurularda Son Gün Bugün!

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 20 Ocak 2022 tarihi ile başlamıştı ve adaylara verilen 15 günlük sürenni sonuna gelindi. Adaylar başvurularını en geç Bugün 3 Şubat 2022 tarihi mesai saati bitimine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular Üniversitenin Personel sistemi üzerinden alınmaktadır. Başvurular hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 KPSS Değerlendirmesi Nedir?

Üniversite 299 personel alımı için adaylara herhangi bir Mülakat yapmayacak. Yayımlanan ilan ile 4/B sözleşmeli olarak 299 personel alımı yapılacak olup başvuru değerlendirmesi KPSS Puan sırasına göre gerçekleştirilecek. Yapılacak KPSS sıralaması ile en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile ASİL adaylar belirtilecek. Yedek olarak ise kadro sayısının 5 katı aday belirtilecektir.

Başvuru Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Yani bu kapsamda başvuruların 3 Şubat 2022 tarihi ile sona ermesinden sonra sonuçlar 14 Şubat 2022 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir.

Başvuru Sonuçlarından anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indiriniz.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 11:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nur
Nur - 2 yıl Önce

Sonuçlar ne zaman açıklanacak

Hatice Yıldırım
Hatice Yıldırım - 2 yıl Önce

Merhabalar başvuru yapmaya çalışıyorum fakat daha önce çalışmis olduğum yerleri ekleyemiyorumm ve başvuru tamamlayamiyrm yardimci olurmusunuz tşkler...

Receo
Receo - 2 yıl Önce

bosuna basvuru yapmaya gerek yok alinacaklar belli osym nin almadigi bir sinav guven olmaz.adamlar temuzlik gorevlisi alacak yas sarti ariyor..bazi belgeler istiyorlar.kimsede olnayacak belge sanki ozel istenmis belgeler ama onda yas istemiyor.sadece evrak istiyor..

Sema
Sema - 2 yıl Önce

Cidden ne zaman açıklanır bu ilan

Merv
Merv - 2 yıl Önce

14 Şubat'ta geçti ????

Merve
Merve - 2 yıl Önce

Açıklansın artık ya