İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı Yayımladı

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alım ilanı yayımlandı. KPSS li KPSS siz Personel alım detayları.

İstanbul Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı Yayımladı

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Sözleşmeli olarak yapılacak alımlar için adaylardan KPSS şartı talep ediliyor. Ayrıca KPSS puanı olmayan adayların'da başvuru yapabileceği bu ilan için tüm detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız. Alım yapılacak kadro ve başvuru şartları nedir?

İLANIN DETAYLARI:

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 1 kişilik boş kadro ile sözleşmeli bilişim personeli alımı kadrosunda Kıdemli Yazılım uzmanı alımı yapacak.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Genel olarak adayların 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşıyor olmaları ve dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir.

KPSS'Lİ KPSS'SİZ ALIM OLACAK!

2018 KPSS P3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecektir.(KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır.)

BAŞVURULAR!

Adaylar başvurularına 23 temmuz 2020 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 06 Ağustos 2002 tarihine kadar gerçekleştireceklerdir. Başvurular stanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak / İSTANBUL adresine yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE