İstanbul Teknik Üniversitesi 5 Bilişim Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

İstanbul Teknik Üniversitesi resmi gazetede bilişim personeli alımı ilanı yayımlandı. KPSS Puanı ile veya KPSS siz personel alımı yapılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi 5 Bilişim Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Resmi Gazete personel alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görevlendirilmek üzere 5 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımlar KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın yapılacak. Bu kapsamda,

  • 1 Kıdemli Takım Lideri,
  • 1 Kıdemli Sistem Uzmanı,
  • 1 Kıdemli Web ve Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı,
  • 2 Kıdemli Yazılım Uzmanı,

alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Ayrıca Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İstanbul Teknik Üniversitesi bilişim personeli alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile 21 Haziran 2021 tarihinde başladı. Adaylar başvurularını en geç 5 Temmuz 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K: 3 Maslak / İSTANBUL adresine yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE