Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2022

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. 4 farklı alanda Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapılacak.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2022

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi resmi gazetede ilan yayımladı. 10 Ocak 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu kapsamda 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise mezunu personel alımı için adaylardan aranan başvuru şartları ve kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

30 Sözleşmeli Personel Alımı Mezuniyete Göre Dağılım:

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 30 kişilik kadro ile, 3 Büro personeli, 6 bakım Onarım personeli, 6 Temizlik Personeli ve 15 Koruma ve Güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

  • Lise Mezunu 12 Personel,
  • Ön Lisans Mezunu 15 Personel,
  • Lisans Mezunu 3 Personel,

Adaylardan Aranacak Genel Başvuru Şartları:

Üniversiteye personel alımı başvuruları için 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bunun dışında 18 yaşını tamamlamış olmak, 2020 yılında yapılan KPSS'den lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacak.

Pozisyonuna Göre Özel Şartlar?

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Üniversiteye personel alımı başvuruları ilanın resmi gazetede yayım tarihi ile başladı. En geç 15 gün içerisinde başvuru yapılacak olup, 10 Ocak 2022 tarihinde başvurusuna başlayan adaylar en geç ocak 2022 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılacak?

Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte https://ik.isparta.edu.tr web sayfasından çevrimiçi (online) şekilde yapacaklardır. Bu kapsamda adaylardan aşağıdaki belgeler istenecektir.

  • Mezuniyet Belgesi,
  • 2020 KPSS (B) Sınav Sonuç Belgesi,
  • Özel Güvenlik Kimlik Kartı*,
  • Boy/Kilo Gösterir Sağlık Raporu*,
  • SGK Hizmet Döküm Belgesi,

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE