Iğdır Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alımı - En Az Lise Mezunu - Güncellendi!

Iğdır Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı alanlarda Yüksek Maaş İle personel alımı kontenjan ve şartları haberde.

Iğdır Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alımı - En Az Lise Mezunu - Güncellendi!

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre 23 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. İlan Resmi gazetede 15 mayıs 2023 tarihi ile yayımlanmış olup başvuru içi kontenjan dağılımı ve şartları sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Meslekelrde Personel Alımı Yapılacak?

Iğdır Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B fıkrasına göre sözlemeli olarak alımlar;

  • 1 Avukat,
  • 5 Büro personeli,
  • 10 Destek Personeli,
  • 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 1 Tekniker,
  • 2 Teknisyen,

İLANDA GÜNCELLEME YAPILDI!

Iğdır Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında sözleşmeli personel alımı ile ilgili 15.05.2023 tarih ve 32191 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan 2023/7,8,9,10,11,12,13 ve 14. sıra numaralı ilan metni aşağıdaki tabloda belirtilen şekilde düzeltilmiş ve son başvuru tarihi 02.06.2023 olarak güncellenmiştir.

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Üniversiteye personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayıl Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhzngi bir Suç hükümlülüğü olmamak " Gibi şartlar aranacak.

Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

2022 yılınfda yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans İçin P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 55 puan almış olmak gereklidir.

Başvuurlar ne Zaman Yapılacak?

Üniversiteye sözleşmeli personel alımında başvuru süreci 15 - 2 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını istenen belgelerle gerçekleştrilecektir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2023, 00:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Canan Özsu
Canan Özsu - 7 ay Önce

Bilgisayar isletmenligi sertifikası yerine üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek geçerli olurmu

İbrahim Akçay
İbrahim Akçay - 7 ay Önce

Uzak şehirde yaşıyorum başvuru yapmam için bi çözüm yolu var mıdır??

Ayşegül Yalçın
Ayşegül Yalçın - 7 ay Önce

Başvuru formu cikmiyor nerde acaba

Ozlem kaya
Ozlem kaya - 7 ay Önce

Başvuru formu nerde acaba