Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi 19 Personel Alımı Yapıyor

Sözleşmeli Personel alımı statüsünde Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesine farklı alanlarda olmak üzere 19 kişi alacak. İşte kadro dağılımı ve şartlar.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi 19 Personel Alımı Yapıyor

Resmi Gazetede 12 Şubat 2021 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Yayımlanmış olan ilana göre Üniversite Hastanesine ve Araştırma Merkezinde görevlendirmek üzere 19 Sağlık Personeli Alımı yapacak.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde görevlendirmek üzere 17 Sağlık Teknikeri alacak. Aynı zamanda Üniversite Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi için 2 Sağlık Teknikeri alımı yapacak.

Başvuru Şartları Nedir?

Üniversite adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bunun dışında adayların Gece veya gündüz vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacak.

KPSS olarak ise ÖSYM tarafından yapılan ve geçerlilik süresi dolmamış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP93 puan türünden puan almış olmak şartı aranacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Üniversitenini Personel alımı başvuruları ilann yayım tarihi olan 12 Şubat 2021 tarihi ile başlamıştır. Adaylar başvurularını sadece Üniversitenin web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr ) ilan edilecek link üzerinden e-Devlet şifresi kullanılarak en geç 26 Şubat 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2021, 08:50
YORUM EKLE