Harran Üniversitesi ve Hastanesi 107 Sağlık Personeli Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Harran Üniversitesi ilan yayımladı. Farklı alanlarda olmak üzere Üniversite ve Hastane birimine 107 Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı başvuru formu burada

Harran Üniversitesi ve Hastanesi 107 Sağlık Personeli Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Harran Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Bugün ( 10 Ocak 2022 ) Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Harran Üniversitesi biriminde ve Hastanesinde görevlendirilmek üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B maddesine göre herhangi bir yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olan adayların başvuru yapabileceği ilan hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

107 Sözleşmeli Personel Alımı Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Üniversite merkez biriminde görevlendirmek üzere ve Hastanesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki kontenjanlarda personel alacak.

Lise Mezunu: 20 Hemşire, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 14 Destek Personeli (Temizlik Personeli)

Ön Lisans Mezunu: 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 2 Mühendis, 3 Röntgen Teknisyeni, 2 Laborant, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Diyetisyen, 2 Biyolog, 1 Eczacı ve 32 Hemşire,

Kimler Başvuruda Bulabilecek?

Başvurular sadece 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. Öte yandan aşağıdaki tabloya göre belirtilen niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir.

KPSS En Az 60 Puan Şartı Var!

Üniversitenin personel alımı için 2020 yılı KPSS puanı kullanılacak. Bu kapsamda Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmak şartı aranacaktır.

Ancak Sadece Eczacı pozisyonu için adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır.

Başvuru Süreci Bugün Başladı!

İlanın 10 Ocak 2022 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmasının ardından başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde tamamlamış olmaları gerekmektedir. Bu yönde başvurular 10 - 25 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru için bazı belgelerin temin edilmesinden sonra Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Vekalet İle Başvuru Kabul Edilecek!

Başvuruların şahsen yapılması gerekmekte olup şahsen gelemeyen kişiler için Üniversite bir kolaylık sağlıyor. Bu yönde Vekaletname ile başvuru kabul edilecek olup, başvurularda sadece noter onaylı vekalet kabul edilecektir. Vekaletname ile yapılacak başvurularda vekaletnamenin aslı ve vekalet edenin kimliğinin aslını ibraz etmesi zorundadır.

Başvuru İçin Hangi Belgeler İstenecek?

Başvurular şahsen yapılacak olup başvuru formu ve başvuru dilekçesine haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

BAŞVURU FORMU

BAŞVURU DİLEKÇESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekin
Tekin - 2 yıl Önce

Urfa işte ne olacak kimse boşuna yorulmasin işe girecekler şimdiden belli böyle işe alım mı olur birak kpss puanina gore alım olsun sinav yok bişey yok torpili olan sözlü sinavdan geç bitti

Nisa
Nisa - 2 yıl Önce

Ne zamandır bir tane bile odyometri teknikeri alımı yok

mama
mama - 2 yıl Önce

basvurular kpss puanina gore yuksek olan mı alınacak , veya şansa kime cikarsa mi ?

HALİL Çiftçi
HALİL Çiftçi - 2 yıl Önce

Böyle saçmalık görülmedi kpss puanını boşuna mı aldık tepeden aşağı doğru inmesi gerekirken 60 puan alan (Dayısı olan) girmesi hak yemek değilde ne!!!!!!